PILNE!
Zweryfikowano

Ratuję Aurelkę!

Cześć, nazywam się Aurelka. Urodziłam się 30.11.2016r. jako wcześniak w 33tc. Moim największym zmartwieniem, które nie daje mi funkcjonować tak jak inne dzieci, jest wzmożone napięcie mięśniowe. Dopiero niedawno postawiłam swoje pierwsze, niepewne kroki.

Dlatego też potrzebuję nieustannych rehabilitacji, aby móc kiedyś biegać tak jak inni…

Prawdopodobne niedotlenienie podczas porodu doprowadziło do wystąpienia wzmożonego napięcia mięśniowego. Wszystkie czynności związane z ruchem są dla niej dużym wyzwaniem i trudnością. Swoje pierwsze niepewne kroki postawiła dopiero w sierpniu 2019 roku, a do dnia dzisiejszego chodzenie sprawia jej poważne problemy i jest dla niej dużym wyzwaniem.

Aurelia posiada orzeczenie o niepełnosprawności oraz jest zakwalifikowana do programu wczesnego wspomagania rozwoju. Aurelka od początku jest rehabilitowana metodą NDT Bobath. W międzyczasie doszły zajęcia z kinezyterapii, zajęcia na basenie, hipoterapia, a w ostatnim czasie przechodzi również rehabilitacje w przedszkolu integracyjnym, do którego uczęszcza.

Większość kosztów związanych z rehabilitacją pokrywamy z własnych środków finansowych, dlatego chcemy zwrócić się z prośbą o pomóc w zbiórce pieniędzy, które chcielibyśmy przeznaczyć przede wszystkim na wyjazd na turnus rehabilitacyjny.

PS. Ważne jest, by nie odkładać tej pomocy na później i działać jak najszybciej!

Ratuję Aurelkę!

Aurelia Jaśkiewicz - Subkonto nr 101613102

Ratuję Aurelkę!