PILNE!
Zweryfikowano

Ratuję Filipa!

Mam na imię Filip. Urodziłem się z trisomią 21.

Filipek jest spokojnym i kochającym chłopcem. Urodził się 7. listopada 2019 roku i dzielnie i cierpliwie znosi badania oraz wizyty u specjalistów. Marzeniem rodziców Filipka jest samodzielność chłopca w przyszłości. Rodzice wierzą, że dzieci z Zespołem Downa mają szansę na normalne życie.

Aby chłopiec w przyszłości mógł poradzić sobie z codziennością potrzebna jest przede wszystkim miłość, ale także rehabilitacja i terapia zajęciowa. Ćwiczenia usprawniające motorykę, mowę i pracę mózgu sprawią, że Filipek poradzi sobie z przeciwnościami losu.

Istotną rolę w obecnym okresie rozwoju Filipka pełni stymulacja motoryki dużej i małej oraz aparatu mowy. Rodzice chłopca nieustannie poszukują różnych metod pracy z dzieckiem, aby Filipek w przyszłości mógł samodzielnie egzystować.

Konsultacje u specjalistów oraz ćwiczenia mające na celu poprawę stanu zdrowia Filipka są niestety kosztowne i nie zawsze refundowane. Mamy nadzieję,że miłość i pomoc ,,namalują” u Filipka uśmiech na twarzy w każdym dniu jego życia.

PS. Ważne jest, by nie odkładać tej pomocy na później i działać jak najszybciej!

Ratuję Filipa!

Filip Sordyl - Subkonto nr 101589902

Ratuję Filipa!